Rezervace předem na objednání

Dominika Ciompa

kosmetička - masérka - váš průvodce ceremoniemi 

S radostí Vám mohu nabídnout služby jako kosmetička, masérka, vizážistka, poradce v oblasti přírodní/bio kosmetiky a celostní cesty.

Motivací k tomuto poslání je především moci nabídnout každému tu nejlepší péči a hýčkat si jej. A dále samozřejmě láska k té opravdu ryzí přírodní kosmetice a vědomí síly toho jak funguje. A to ,že dokáže plně nahradit invazivní zákroky. 

Je skvělé mít pod křídly značky, které skutečně fungují, mají úžasnou filozofii a smysl pro čisté složení a zbytečně a nehumánně netestují na zvířatech. Jsem ráda, že mohu předávat svou energii, své zkušenosti, znalosti Vám dále. Jsem tu pro Vás.

Vědění mého směru začalo vlastně už v dětství, kdy jsem věděla, že budu mít pracovní náplň jak užitečnou pro ostatní tak ,že mě bude naplňovat. Nejdříve jsem si, ale měla projít jinými různorodými odvětvími, které mě měli obohatit (umění, historické vědy, obchod a marketing) než jsem si splnila první sen a to se založením e-shopu www.ekochichi.cz, kde jsem spojila lásku k přírodě s opravdu čistými produkty, které pro e-obchůdek vybírám. Poté jsem si splnila ten největší (BIO salon) a mám tak možnost osobního přístupu. A mohu dál šířit osvětu o složení produktů, čisté péči, aromaterapii, a celostnímu přístupu k sobě a jak je podstatné, vyživovat a starat se o tělo a duši jako o celek. Již jsem takto inspirovala mnoho žen, kde jim změna nefunkčních způsobů a návyků postupně i dokonce začala měnit jejich životy. Jde mi o osobní přístup a aby se klientky se mnou mohly vždy poradit. Neustále se v odvětví péče o duši a tělo rozvíjím a snažím se budovat smysluplné věci a zvlášť, když to má smysl, baví mě to a naplňuje.

Moje srdcovky

INlight

INLIGHT - 100% BIO kosmetika, která navíc nese certifikace jako je HCS a Organic Soil Association. Zaručuje netestování na zvířatech a ryzí kvalitu výrobků i použitých ingrediencí. Příroda je mocná a umí si poradit i s těžkou formou akné, tvorbou pigmentových skvrn, jizev, vrásek či ekzémů, a to zcela bez nutnosti invazivních zákroků. Dokáže divy ne jen na pleti, díky blahodárnému složení plného bylin působí aromaterapeuticky a tím příjemně pohladí i na duši. " Na pleť bychom si měli dát jen to co dokážeme sníst.", "Teprve ve světle vidíme pravdu." Dr. Marian Spiezia (zakladatel značky, lékař, fyzioterapeut, homeopat).


Die Nikolai

Pochází z rakouského Saahs z vinařské oblasti Wachau. Je to čistá přírodní kosmetika vyráběna v souladu s přírodou, ze surovin pěstovaných biodynamickým způsobem. Suroviny jsou zpracovávány ručně šetrným způsobem. Základem je olej z hroznových jader, který si sami pěstují ve svém vinohradu a další vysoce kvalitní přísady z místního regionu. Tato souhra ingrediencí pomáhá vracet pokožce její přirozenou sílu a současně jí chrání. Samotná výroba kosmetiky nezanechává ekologickou stopu, suroviny jsou z ekologického zemědělství s přísnou certifikací Demeter.

Zuii Organic

Australská čistá dekorativní kosmetika, která dokazuje, že make-up může nejen skvěle vypadat, ale také pleti prospívat. Je vyráběná hlavně z květin, bylin, éterických a rostlinných olejů pocházejících z ekologického zemědělství a z toho víc jak 95 % použitých složek je v bio kvalitě. Je bez silikonů, které se běžně v dekorativní kosmetice vyskytují, na místo něj obsahuje přírodní skvalen. Navíc díky obsahu hojivých bylin se pokožka rychleji regeneruje, zůstává krásně hydratovaná a funguje tak, jak má.

Snoubení pravé přírodní a celostní cesty
Snoubení pravé přírodní a celostní cesty

Kontaktujte mě

Dominika Ciompa

Bio salon Éter 

Dlouhá třída 1612/95C, Havířov, 73601

+420 605 223 666

biosaloneter@gmail.com

Bio salon Éter