Rezervace předem na objednání

Portfolio

Položka
Položka
Položka
Položka

Kosmetické rituály
Celostní kosmetické rituály se 100% bio kosmetikou INlight a Die Nikolai - kosmetika, zcela bez syntetických látek, nabité čistotou a živou silou ryzích rostlinných ingrediencí a efektivní hlubinná péče pro tu nejúčinnější regeneraci, obnovu pleti a povznesení duše. 

Tělové ceremieTělové ceremonie plné péče a uvědomění si přítomného okamžiku. Provedená masáž jde do hloubi svalů i celé bytosti. Umocněno silou aromaterapie, luxusní bio kosmetikou, pravou čokoládou, lávovými kameny, meditačními technikami, drahými kameny a zvonkohrami Koshi, Záphir.

Líčení Líčení s přírodní dekorativní kosmetikou Zuii Organic - denní, fantazijní, slavnostní, svatební. Díky obsahu hojivých bylin se pokožka rychleji regeneruje, zůstává krásně hydratovaná a funguje tak, jak má. Make-up může nejen skvěle vypadat, ale i pleti prospívat!


Lash lifting řasŠetrná metoda natočení, optického prodloužení a zvýraznění vašich řas, které budou navíc vyživené látkami podporujícími jejich růst a sílu. Součástí procedury je lash "botox" sérum a barvení řas.