Rezervace předem na objednání

Tělová ceremonie Síla Pelé

  • Úvodní čajový rituál, zapálení speciální svíce se záměrem
  • Tělová masáž s luxusní bio kosmetikou INlight
  • Masáž hlavy
  • Celo-tělová masáž s lávovými kameny
  • Zábal na ruce
  • Tělová harmonizace pomocí teplých kompresí
  • Pleťové kosmetické ošetření - očista pleti, masáž lávovými kameny, působení masky s jílem biodynamické značky Die Nikolai, zklidnění pokožky
  • Působení aromaterapie a drahých kamenů, akupresurních a reflexních bodů

Pro navození inspirace tvého tvoření, bytí, energii vzestupnou, okamžitou a rychlou změnu, jako je sám oheň. Vše staré shoří a nové povstane znovu z popela. Nástup nových rozhodnutí a změn. 


Masáž lávovými kameny

Masáž slouží jak pro celkovou relaxaci, tak pro regeneraci organismu. Aplikuje se pomoci speciálních masážních hmatů, spolu s aromaterapií a oleji ve 100% bio kvalitě s celostním přístupem a lávových kamenů. Vyhlazené lávové kameny ohřáté na teplotu kolem 50° C, dle potřeby se ochladí a poté se přikládají na klienta. Teplem a mimořádnou energetickou vibrací lávové kameny výrazně ovlivňují svalovou tkáň, působí do hloubky, čímž zasahují jednotlivé bolestivé a spoušťové body, svalová ztuhnutí a spasmy, uvolňují unavené svaly a klouby a jejich účinek může přetrvávat až několik dní. Také pomáhají s léčbou revmatismu, křečí, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu a díky tomu působí i proti celulitidě a krásně omlazuje pokožku. Kontraindikace: Masáž není vhodná v těhotenství, při křečových žilách (u nohou), kožních, nádorových, horečnatých a infekčních onemocněních, kardiovaskulárních onemocněních, při přecitlivělosti na teplo. Využívám sílu teplých lávových, studených a drahých kamenů, Při tomto typu masáže se vychází z indiánského umění masáží, kdy využívali teplé a studené kameny, aby potlačili hlavně napětí v těle. Teplé kameny se používají na prohřátí svalů a k celkovému navození relaxace a studené kameny mají schopnost stimulace a prokrvují.

Krystalová terapie

Využívám blahodárné masáže se sílou drahých kamenů, které přirozeně ochladí a uvolní nahromaděné napětí v těle. Při této masáži dochází k vyrovnání těla i mysl. Havajská bohyně Pelé je bohyní ohně, sopek, síly, energie

Její síla nám pomáhá uvolnit vášně a skutečné touhy našeho srdce. Každý má v sobě hořící oheň, při správné práci s ním se stává hnacím motorem, palivem vášně a naplněnosti. Pelé pomáhá být ve vztazích i k sobě upřímnější a pravdivější. Mít větší jasno v materiálním světě. Dodává sílu, energii a stabilizuje spodní fyzické čakry, pomáhá se stanovením cílů, priorit, s jejich dosažením a komunikací. 


Fotogalerie